Ohlasy na kurzy

Děkujeme všem, kteří přispěli do této rubriky a až jednou budeme staří, rádi si to všechno přečteme u čaje v teplých ponožkách :-).

Své postřehy a vzkazy můžete zasílat pomocí níže uvedeného formuláře.

Základní pro střední školy

Dám si práci s účesem,
vousy, ty si oholím,
abych zůstal přitažlivým,
ať se holkám zalíbím.
milý úsměv na parketě
a už ke mě běží.
A tak když tam na mě skáčou
zůstanu stát stěží.
A pak, všichni u partnerů
na parketě jedou.
Holky, ty se pěkně točí
a kluci je vedou.
Pak nás někdo přeruší
s mikrofonem před ústy,
Všichni stojí, nedýchají,
vzduch se změní na hustý.

Ten že dělá málo kroků,
tamten zase trochu moc.
Takhle jsme napomínáni
celý večer, celou noc.
My však, plní radosti,
usměvaví milí,
snažíme se zlepšit se,
i když on z nás šílí.

„On“ je vlastně Honza Halíř,
ten co učí všechny tance.
Jej se ptáme jak být lepší,
vždycky když je jenom šance.

A pak je tu Zuzka s Peťou,
veselé to dámy!
V krásných šatech, v dobrém duchu
pokecají s námi.

A tak jedem, učíme se,
jak tančit a chovat se,
aby naše reputace
neskončila trapasem.

Kluci hezcí, holky krásné,
Honzík to je fešák též!
Jestli chceš tak taky býti,
neboj se a za ním běž! :-).


„Za úterní skupinu v 17:00 bych ještě chtěl poděkovat několika lidem: Chtěl bych poděkovat rodičum, kteří jste nás podporovali a umožnili nám nejen být zde dnes, ale absolvovat i celý tento kurz. Dále bych chtěl poděkovat spolužákům, ale i všem ostatním, co tu dnes jsou, že nás podporovali a přišli se na nás podívat. Veliké díky patří také vám všem (adresováno před pódium), mým spolutanečníkům a a to nejen z mé skupiny za jejich ustavičnou píli a snahu vytvořit skvělou atmosféru. Největší díky však patří Honzovi a jeho dvěma tanečnicím, kteří nás celým tímto kurzem prováděli. Víte, Honza nás neučil jenom tancovat. Honza nás učil tanec milovat. A to je něco, co v nás zůstane po celý život. Děkujeme!“


Salsa

Děkuji jménem svým i naší taneční skupinky za lekce párové salsy. Je tuze zábavná a přínosná. Profesionalita a humor lektora ( Jana Halíře) je vybroušeným diamantem.


:-) protože si plním sen, byla bych šťastná i za málo. Párová salsa ale nabízí mnohem a mnohem víc než jen samotné taneční kroky. Je to zábavné a eddukační zároveň. Na to že jsme v polovině kurzu, jsme bez problémů schopni si plnohodnotně a kvalitně zatančit salsu na jakémkoli salsovém večírku :-) a to bylo cílem :-). A to do konce kurzu zbývá ještě 1× tolik...... budeme velmistři salsy :-). Díky pane Halíř, za tanec i humor..... jak už jsem jednou říkala, jste vybroušený diamant :-).

Latinskoamerické tance pro páry

Moc děkujeme Honzíkovi za lekce latinsko-amerických tanců, bylo to parádní, spoustu jsme se naučili, poznali moc fajn lidi a užili si spousty legrace. Všem doporučuji, nebojte se, zahoďte stud a vrhněte se do toho po hlavě, opravdu nebudete litovat. Vše je zábavnou a uvolněnou formou… Moc děkujeme a těšíme se na podzim na pokračovací lekce. Díky moc Honzi Léňa a Honza

Kurzy pro děti

ráda bych touto cestou poděkovala paní Petře Pšenicové za skvělé lekce tance pro děti. Naše dcera Alice (Ája) navštěvovala její kurzy od svých tří let. Byla z nich vždy nadšená a tanečky a cviky nám často ukazovala i doma. Dcera si dokonce hodiny tance pojmenovala po svém: „balerínka“. Takže jsme vždy chodily do balerínky :)

Tančírna pro veřejnost

Honzíku, jsem moc ráda, že jsme začali s Oldou k tobě díky kamarádům chodit na lekce. Tančírna byla opět úžasná. Ráda pozoruji, kolik lidí rádo a na dobré úrovni zvládá tance. Vrátili jsem se aspoň ve vzpomínkách na dávná léta, kdy jsme se oba tanci věnovali a musím uznat, že dnešní tanenčí generace toho umí opravdu hodně. A to je hlavně také tvoje zásluha, jak se dokážeš lidem věnovat, díky .


Jsme zmlsaní už spoustou tanečních kurzů a každý z nich nám něco dal. Když jsme přišli k Tobě, tak jsme zažili něco atypického (v tom dobrém slova smyslu). Silně individuální přístup, zaměření na zlepšení držení a pěkné provedení figur. Fakt, že v našem případě to už nemá moc efekt, asi nemůžeš ovlivnit – to je dáno našim věkem a mojí fyzickou nedisponovaností ;-). I přes to všechno to byl skvělý kurz – nikde jinde jsme se tolik nenasmáli, jako s Tebou. I to, jak jsi mně při tanci mlátil, Ti snad časem odpustím ;-). A tančírny jsou už jenom takovou třešničkou na dortu. Píšu \„jenom\“, ale jsou to nejlepší tančírny ve městě – a že chodíme na téměř všechny, co se v tom našem malém krcálkově pořádají, tak vím, o čem píšu. Takže držím palce nejenom Tobě, ale i nám, aby jsi měl dostatek elánu v poř ádání dalších tanečních kurzů a akcí!


chci se přidat ke svým přátelům a moc poděkovat za páteční tančírnu. Moc ráda přijdu i příště…


Hezký večer,
chci vám napsat: díky za Tančírnu, je to skvělý podnik, užili jsme si tanec i vaše připomínky a ukázky, jak na to :-)


Dobrý den,
ještě jednou děkujeme za vydařenou Tančírnu…tancovalo se nám moc dobře a jsme moc rádi, že jste se pustil do organizace těchto akcí.


Tančírna pro veřejnost je úžasná. Trochu jsem se bála, že budu pro bídnou znalost tanců vyvedena ze sálu – ale pan Halíř vše zvládá s přehledem a elegancí, takže si i v případě náhlého výpadku paměti opravdu skvěle zatančíte. Vřele doporučuju! :)

Zumba

Dobrý den,
uplynulý víkend jsem se zúčastnila s kamarádkami na jejich doporučení cvičební a wellnes akce v hotelu Horal. Bylo to perfektní. Výborná atmosféra, skvělé cvičení, luxusní ubytování i jídlo:-) Zvlášť bych chtěla poděkovat panu Halíři. Nemyslela jsem si, že budu chtít absolvovat všechny lekce zumby, ale jeho zábavný přístup k tanci mě nadchl. Vypadnout z pracovních i rodinných starostí a strávit víkend takovým způsobem bylo moc fajn. A navíc s lidmi, kteří to co dělají, viditelně dělají rádi a dobře.

Ještě dlužím panu Halíři odpověď: líbezný sice není:-), ale zato je pohotový, vtipný, zábavný i profesionální. Ještě jednou děkuji a držím palce, aby se i do budoucna dařilo ve studiu i na takových akcích, kterou jsem poznala.


Vážený pane Halíři, gratuluji Vám ke skvělému nápadu i jeho úspěšnému převedení do reality. Vaše taneční kurzy jsou opravdu skvělé. Moc děkuji, že se mi, díky Vám, podařilo vrátit po mnoha desetiletích do života hudbu a tanec. V 10 letech mě nemoc vyřadila z aktivního pohybu na dlouhých 7 let. Pak mě jóga pomohla „vyléčit“. Ale už nikdy jsem nemohla běhat, tančit bez bolestí, takže jsem se všemu z obav vyhýbala. Před rokem jsem objevila taj-či, všechno se vrátilo, bolesti, křeče, byla to radost! Ale říkali mi, ať to nevzdávám, ať vydržím! V lednu jsem začala chodit na taneční fitnes, které mi přineslo obrovskou radost. No, a v březnu jsem se s velkou nejistotou přihlásila na zumbu pro dříve narozené...... A teď, po skončení… Je to super! Všechno jsem přežila, bolesti žádné, zlepšená kondička… Fakt vynikající! Takže moc děkuji za Vaše kurzy. Přeji Vám mnoho dalších úspěchů a nadšených účastnic.


ZUMBA MARATON = parádní atmosféra:) Cvičitelé se skvěle doplňovali, po celé dvě hodiny nás bavili a „nutili“ vydat ze sebe maximum = makačka jak prase, s blaženým výrazem na konci:)))


Zumba s Honzou Halířem je jedním slovem úžasná…Od té doby, co se účastním jeho lekcí už nechci chodit k nikomu jinému!!! Je to profík, je milý a pohledný a energie z něho jen srší:-). Z jeho hodin odcházím vždycky sice zničená ale se skvělou náladou:-). Takže pokud chcete dobře investovat peníze do kurzu zumby, vřele doporučuju tohoto lektora, určitě nebudete zklamaní!!!!

Taneční fitness pro ženy

Taneční fitness pro ženy – pokročilý kurz byl naprosto vynikající. Perfektní parta ženských v čele s naším Honzou, hodně jsme se nasmáli. Tancovat je a vždy byl můj sen a v TS Mango si ho plním. Už to nikdy nebude na repre, ale moc mě to baví a pomáhá. Už se těším na září. Všem vřele doporučuji, milý a profesionální přístup a neuvěřitelná energie instruktora Jana Halíře je nakažlivá. Moc děkuji a jen tak dál. :-)

Latinofitness – maximalna spokojnost

ikona
!!! OCENĚNÍ FIRMY !!!


oceneni.jpg

ikona
TANEČNÍ AKCE


ikona
LATINSKOAMERICKÝ TÝDEN PRO ŽENY

Olomouc: 23. – 27.7.2018
Prostějov: 6. – 10.8.2018

holky 1.jpg


Více informací naleznete zde.ikona
TANEČNÍ AKCE


ikona
TANČÍRNA PRO VEŘEJNOST

tančírna.jpg


TERMÍN: 2018 v čase 19:00–21:30hod.ikona
INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Výuka se přizpůsobuje výhradně Vašim potřebám a požadavkům.

ikona
PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST

Hledáme nové tváře jako lektory do našeho studia :-)

ikona
OHLASY

pokud jste s námi spokojeni – pište nám prosím ohlasy na naše kurzy – DĚKUJEMEEE !!!