Přihláška


Jak vyplnit přihlášku

Při přihlašování prosím uvádějte kontakt, kde je možné Vás zastihnout přes den. Žádáme ho proto, abychom Vás mohli včas informovat o novinkách či změnách týkajících se kurzů (hodina může být výjimečně zrušena nebo přesunuta z důvodu onemocnění lektora). Proto, pokud si nevybíráte Vaši e-mailovou schránku pravidelně, uvádějte mimo e-mailové adresy (na kterou Vám budeme zasílat informace o tanečních akcích) rovněž telefon. Zkontrolujte prosím ještě jednou všechny Vámi zadané údaje a pak stiskněte „Přihlásit se“.


Párové kurzy: vyplní potřebné údaje pouze jeden z dvojice, kontaktní data druhé polovičky zadejte prosím do poznámek.

Děti: pokud mají rodič a dítě rozdílné příjmení, prosíme o uvedení této skutečnosti v přihlášce do poznámek.

Formulář přihlášky

Kurz, lekce:
Latinskoamerický týden pro ženy
Osobní, kontaktní a doplňkové údaje


povinné


(u pá­rových kurzů obě čísla)
povinné


povinné

S odesláním přihlášky souhlasím s použitím mých osobních údajů pro uskutečnění objednávky.

Provozovatel tanečního studia Mango se zavazuje, že údaje z přihlášky nebudou zneužity ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

S odesláním přihlášky potvrzuji seznámení s provozním řádem a platebními podmínkami.


Způsob uhrazení platby Vám příjde s mailem potvrzujícím Vaše přihlášení do 2 pracovních dnů.

Kurzovné je nezbytné uhradit do 10 pracovních dnů ode dne Vašeho přihlášení. Pokud neobdržíme Vaši platbu v termínu, který je nutný na peněžní transakci, bude Vaše rezervace automaticky zrušena. Rozhodné je datum odeslání platby. Pokud zaplatíte později než je stanovený limit 10 dnů, budete do Vámi zvoleného kurzu zařazeni pouze v případě, že v tomto kurzu je ještě volné místo.

Pokud se přihlašujete ve lhůtě kratší, než je potřebná k převodu platby, je nutné provést transakci ve stejný den, jako je datum přihlášení.

Jestliže se rozhodnete po přihlášení kurz nenavštěvovat, je vhodné nám to oznámit.

Podmínky účasti v kurzu

Provozní řád

Přihlášením na kurz, seminář či jinou akci se zavazujete dodržovat zveřejněné vnitřní směrnice související s ochranou zdraví a požární ochranou a řídit se pokyny pracovníků provozovatele. Dále se zavazujete dodržovat provozní řády sálů, ve kterých akce (kurz, seminář ad.) probíhá (např. respektovat zákaz kouření, používat obuv určenou pro tanec a cvičení ad.). Provozní řády konkrétních sálů jsou dostupné v jednotlivých recepcích. Přihlášením na akci tanečního studia Mango stvrzujete, že se účastníte na vlastní nebezpečí. Provozovatel nenese zodpovědnost za případné újmy na zdraví.

Zdravotní stav

Pokud trpíte nějakým zdravotním problémem, nebo jste těhotná, konzultujte s lékařem, zda je pro Vás tanec nebo cvičení vhodné. Nemůžeme nést zodpovědnost za případné zdravotní problémy. Vždy informujte o situaci Vašeho lektora.

Šatny a odložené věci

Prosíme, berte si peníze, oděvy vyšší hodnoty, mobilní telefony, šperky apod. s sebou do tanečních nebo cvičebních prostor.

Provozovatel nezodpovídá za ztráty.

Pořizování nahrávek

Fotografovat, natáčet na video, nebo jakkoliv jinak zaznamenávat průběh akcí (kurzů, seminářů ad.) je přísně zakázáno. Vyhrazujeme si právo v případě porušení tohoto ustanovení okamžitě zrušit bez náhrady Vaši účast na kurzu, semináři či jiné akci. Děkujeme za pochopení.

Kontrola aktualit před kurzem

Doporučujeme před každou hodinou, pokud je to možné, kontrolu aktualit na hlavní stránce tanečního studia Mango. Oznamujeme zde veškeré změny a aktuality kurzů. Předejdete tím nepříjemnostem a nedorozumění. Děkujeme.

Změna lektora

Krátkodobá absence: V případech krátkodobých absencí lektora zajistí studio Mango adekvátní náhradu v podobě jiného lektora. Ve výjimečných situacích může taneční studio Mango konkrétní lekci Vašeho kurzu zrušit nebo přesunout. O této skutečnosti se dozvíte na stránkách tanečního studia Mango, nebo budete informováni telefonicky, e-mailem.

Dlouhodobá absence: V případě dlouhodobé absence lektora zajistí taneční studio Mango adekvátní náhradu v podobě jiného lektora. Ve výjimečných situacích může taneční studio Mango kurz zrušit. V takovém případě Vám zbývající část kurzovného vrátíme.Hlavní partner tanečního studia:

ikona
!!! OCENĚNÍ FIRMY !!!


oceneni.jpg

ikona
TANEČNÍ AKCE


ikona
LATINSKOAMERICKÝ TÝDEN PRO ŽENY

Olomouc: 23. – 27.7.2018
Prostějov: 6. – 10.8.2018

holky 1.jpg


Více informací naleznete zde.ikona
TANEČNÍ AKCE


ikona
TANČÍRNA PRO VEŘEJNOST

tančírna.jpg


TERMÍN: 2018 v čase 19:00–21:30hod.ikona
INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Výuka se přizpůsobuje výhradně Vašim potřebám a požadavkům.

ikona
PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST

Hledáme nové tváře jako lektory do našeho studia :-)

ikona
OHLASY

pokud jste s námi spokojeni – pište nám prosím ohlasy na naše kurzy – DĚKUJEMEEE !!!