Aktuality

To Novinky, co se u nás děje

25.5.2021

Vážení taneční přátelé, aktuálně se již postupně vše rozvolňuje a tým pracuje i taneční výuka v omezeném počtu účastníků s platným covid testem. Rozvolnění přišlo začátkem června a tým před námi postavilo nepříjemné rozhodnutí. Po zvážení situace jsme se rozhodli, že výuka přerušených kurzů bude pokračovat v nově vypsaných termínech od září 2021. Pokud bychom chtěli rozvolňovali kurzy nyní, nestihli jsme, aby celé kurzy do konce června pokračovaly přes prázdniny, což by pro vás pomohlo požadovaným efektem.

 „LATINSKOAMERICKÝ TÝDEN PRO ŽENY“ Vážení taneční přátelé, vypsali jsme pro vás pravidelný prázdninový taneční týden pro ženy v Olomouci od 26.7.2021. Veškeré informace naleznete v sekci „nabídka“. 

1. Prosince 2020

Od pondělí 5. října se výuka ve všech tanečních kurzech přerušuje na dobu stanovenou vládními nařízeními. Přerušujeme i pravidelně měsíční tančírny pro veřejnost. O lekce rozhodně nepřijdete, začneme opět tančit další nám to umožní situace!

Připravuje vyhlášen 2. stupeň protiepidemického systému (PES), bude možné taneční kurzy opět otevřít a dokončit. 

Sledujte následující naše webové stránky - právě zde naleznete aktuální informace. 

Každý kurz bude zvlášť informován o začátku výuky mailem, nebo sms. Pokud budete mít nějaké nejasnosti, obraťte se na nás přes mail, telefon i sociální sítě (facebook, instagram).

Vaše zaplacené kurzy budou nahrazeny v celém rozsahu. Prozatím to vypadá na obnovení kurzů v lednu 2021. 

Během této pauzy můžete používat individuální lekce s našimi lektory. Viz. naše nabídka. 

Přejeme vám i vaši blízcí hodně zdraví a dobré nálady a těšíme se opět na viděnou na taneční parketě!

Pokud vybíráte pro své blízké dárky k Vánocům, máte možnost jim udělat radost dárkovým poukazem na naše taneční kurzy. Dárkový poukaz si objednejte na našem webu a domů vám přijde poštou, nebo v PDF k vytištění e-mailu. Platnost dárkového poukazu je 2 roky.

S úctou Jan Halíř

2.října 2020

Vážení přátelé, od pondělí 5. října platí opět omezení na základě nového nařízení Ministerstva zdravotnictví. Termín zahájení aktuálního posunutí o 14 dní - termíny budou upraveny na webových stránkách. Toto opatření se týká tanečních kurzů pro dospělé, základní kurz pro střední školy a sólo kurzů pro ženy. 

Každý kurz bude zvlášť informován mailem i sms. Pokud budete mít nějaké nejasnosti, obraťte se na nás přes mail, telefon i sociální sítě. 

Děkujeme za pochopení a trpělivost. 

9. zÁŘÍ 2020

Hygienické podmínky pro konání kurzů:

Na lekce přijďte jen, jste-li úplně zdraví, bez příznaků respiračního onemocnění. U vstupu do taneční oblasti prosím použijte připravené dezinfekční prostředky na ruce. Veškeré námi konané kurzy nedosahují stanoveného limitu 100 osob, roušky tedy nejsou při účasti na těchto lekcích povinné. Podíl vám pomůže používat mimo dobu kdy tančíte.  

KURZY PRO STŘEDNÍ ŠKOLY: viz. předešlý text, ale prosíme všechny účastníky kurzů, abys měl roušku na lekce připravenou. Omezit počet účastníků nebude překročen. Vypsané skupiny podle škol a tříd budou neměnné. Zabráníme tým promíchávání osob v kurzech. Během vedení lekcí používáme všechny opatření k minimalizaci rizika přenosu. Taneční sál má vlastní klimatizaci a okna, během střídání kurzů bude dostatečná pauza na řádné vyvětrání tanečního sálu.  

SÓLO KURZY (FITNESS PRO ŽENY, ZUMBA, SALSA): jedna se o sólový tanec (nikoliv párový) a není nutný těsný kontakt s cizím člověkem, lze dodržovat rozestupy, kapacita v sále je omezená.  

PÁROVÉ KURZY (PRO DOSPĚLÉ, LAT PRO PÁRY): v kurzech pro dospělé se jedna o malé skupiny obvykle do nebo kolem 50 osob, pár tvoří lidé sdílející společnou domácnost, v kurzech nedochází ke střídání partnerů a mezi páry mohou dodržovat rozestupy.

Termín zahájení kurzu zůstává v platnosti. 

Aktuální situace budeme sledovat a včas reagovat na nové opatření MZ.

15. května 2020

Dobrý den, a jsme zpět :-).

Od 11. 5. 2020 mohou být opět zahájeny taneční kurzy . V rámci psychické pohody jsme vypsali náhradní termíny lekcí tak, aby vám vyšlo do konce června. Vaše náhradní lekce naleznete v termínech u vašeho objednaného kurzu.

To vše za dodržení všech aktuálních nařízení vlády. Tančit můžete již bez rouška, jen v prostorách mimo taneční sál je třeba roušky stále mít. V zájmu ochrany nás všech vás žádáme o dodržování následujících pravidel:

1) Na lekce přijďte, jste-li úplně zdraví, bez příznaků respiračního onemocnění. Pokud tomu bude opačně, lektor má právo vás vyzvat k opuštění tanečního sálu.
2) Při vstupu do sálu použijte prosím připravenou dezinfekci na ruce.
3) Roušku je potřeba nosit vždy mimo taneční sál - tedy toaleta, prostory na přezouvání atd.
4) Šatny nelze používat, proto přijďte rovnou převlečeni do tréninkového - tanečního oblečení.
5) Toalety Vám budou k dispozici, zde ale prosím dbejte na dodržení bezpečného vzdálenosti od dalších osob.
6) Při taneční aktivitě dodržujte bezpečnou vzdálenost.
7) Po taneční lekci si opět prosím vydezinfikujte ruce.

Těšíme se na vás :-).

14. března 2020

Vážení přátelé,
v kontextu s novým nařízením vlády a vyhlášením nouzového stavu v zemi jsme bohužel nuceni přerušili provoz hlavních tanečních kurzů našeho tanečního studia Mango s platností od 13. 3. do odvolání. Toto opatření se účastní společenských tanečních kurzů, vždy budete aktuálně informováni SMS i mailem, zda se bude konat či ne.

Přistupujeme s maximální vážností a odpovědností k současné situaci.

Chtěli jsme vás ujistit, že všechny zaplacené lekce kurzů, které se aktuálně konají, proběhnou v náhradních termínech.

Zahájení jarních kurzů bude upřesněno co nejdříve podle aktuální situace v zemi.

V případě změn nebo obnovení provozu studia Vás budeme neprodleně informovat.

Děkujeme všem za podporu a pochopení, které nám vyjadřujete a doufáme, že společně brzy opět setkáme.

Přejeme všem pevné zdraví
Jan Halíř