Aktuality

To nejnovější, co se u nás děje

6. ledna 2020

Zdravíme vás přátelé v novém roce a přejeme vám šťastný rok 2021. Věříme, že se v něm navrátíme opět k normálnímu životu, že se zbavíme mimořádných opatření i obav o zdraví a že kultura, společenský život a s nimi i naše taneční studio již brzy budou moci začít normálně fungovat. Než však  bude možné pokračovat ve výuce přerušených kurzů, prosíme vás ještě trpělivost.

Stále nabízíme dárkové poukazy na taneční kurzy. Jejich platnost jsme nově prodloužili na 2 roky. Zájemci o kurzy pro dospělé se mohou přihlásit zatím nezávazně do současných kurzů, budeme vás informovat o nových termínech ihned, jakmile bude možné dokončit přerušené kurzy. Dámy se mohou do některých sólo kurzů (zumba) přidat po jejich obnovení. Stejně tak i zájemci o taneční pro dospělé v Prostějově.

Středoškoláci se mohou přihlašovat on-line do tanečních pro mládež na příští školní rok 2021 - 2022.

S úctou Jan Halíř

1. Prosince 2020

Od pondělí 5. října se výuka ve všech tanečních kurzech přerušuje na dobu stanovenou vládními nařízeními. Přerušujeme i pravidelné měsíční tančírny pro veřejnost.  O lekce určitě nepřijdete, začneme opět tančit jakmile nám to umožní situace!

Jakmile bude vyhlášen 2. stupeň protiepidemického systému (PES), bude možné taneční kurzy opět otevřít a dokončit. 

Sledujte pravidelně naše webové stránky - právě zde naleznete aktuální info. 

Každý kurz bude zvlášť informován o začátku výuky mailem, nebo sms. Pokud budete mít nějaké nejasnosti, obraťte se na nás přes mail, telefon i sociální sítě (facebook, instagram).

Vaše zaplacené kurzy budou nahrazeny v plném rozsahu. Prozatím to vypadá na obnovení kurzů v lednu 2021. 

Během této pauzy můžete využít individuální lekce s našimi lektory. Viz. naše nabídka. 

Přejeme vám i vašim blízkým hodně zdraví a dobré nálady a těšíme se opět na viděnou na tanečním parketě!

Pokud vybíráte pro své blízké dárek k Vánocům, máte možnost  jim udělat radost dárkovým poukazem na naše taneční kurzy. Dárkový poukaz si objednáte na našem webu a domů Vám přijde poštou, nebo v PDF k vytištění e-mailem. Platnost dárkového poukazu je 2 roky.

S úctou Jan Halíř

2.října 2020

Vážení přátelé, od pondělí 5. října platí opět omezení na základě nových nařízení Ministerstva zdravotnictví. Termín zahájení aktuálně posunujeme o 14 dní - termíny budou upraveny na webových stránkách. Toto opatření se týká tanečních kurzů pro dospělé, základní kurz pro střední školy a sólo kurzů pro ženy. 

Každý kurz bude zvlášť informován mailem i sms. Pokud budete mít nějaké nejasnosti, obraťte se na nás přes mail, telefon i sociální sítě. 

Děkujeme za pochopení a trpělivost. 

Během této pauzy můžete využít individuální lekce s našimi lektory. Viz. naše nabídka. 

9. zÁŘÍ 2020

Hygienické podmínky pro konání kurzů:

Na lekce přijďte jen, jste-li zcela zdraví, bez příznaků respiračního onemocnění. U vstupu do tanečních prostor prosím použijte připravené dezinfekční prostředky na ruce. Veškeré námi konané kurzy nedosahují stanoveného limitu 100 osob, roušky tedy nejsou při účasti na těchto lekcích povinné. Přesto vám je doporučujeme používat mimo dobu kdy tančíte.  

KURZY PRO STŘEDNÍ ŠKOLY: viz. předešlý text, nicméně prosíme všechny účastníky kurzů, aby měli roušku na lekce připravenou. Limit počtu účastníků nebude překročen. Vypsané skupiny dle škol a tříd budou neměnné. Zabráníme tím promíchávání osob v kurzech. Během vedení lekcí použijeme veškerá opatření k minimalizaci rizika přenosu. Taneční sál má vlastní klimatizaci a okna, během střídání kurzů bude dostatečná pauza na řádné vyvětrání tanečního sálu.  

SÓLO KURZY (FITNESS PRO ŽENY, ZUMBA, SALSA): jedná se o sólový tanec (nikoliv párový) a není nutný těsný kontakt s cizím člověkem, lze dodržovat rozestupy, kapacita v sále je omezená.  

PÁROVÉ KURZY (PRO DOSPĚLÉ, LAT PRO PÁRY): v kurzech pro dospělé se jedná o malé skupiny obvykle do nebo okolo 50 osob, pár tvoří lidé sdílející společnou domácnost, v kurzech nedochází ke střídání partnerů a mezi páry lze dodržovat rozestupy.

Termín zahájení kurzu zůstává v platnosti. 

Aktuální situaci budeme sledovat a včas reagovat na nová opatření MZ.

15. května 2020

Dobrý den, a jsme zpět :-).

Od 11. 5. 2020 mohou být opět zahájeny taneční kurzy. V rámci psychické pohody jsme vypsali náhradní termíny lekcí tak, aby vám to vyšlo do konce června. Vaše náhradní lekce naleznete v termínech u vašeho objednaného kurzu.

To vše za dodržení všech aktuálních nařízení vlády. Tančit můžeme již bez roušek, jen v prostorách mimo taneční sál je nutné roušky stále mít. V zájmu ochrany nás všech Vás požádáme o dodržení následujících pravidel:

1) Na lekce přijďte, jste-li zcela zdraví, bez příznaků respiračního onemocnění. Pokud tomu bude opačně, lektor má právo vás vyzvat k opuštění tanečního sálu.
2) Při vstupu do sálu použijte prosím připravenou dezinfekci na ruce.
3) Roušku je nutné nosit vždy mimo taneční sál - tedy toaleta, prostory na přezouvání atd.
4) Šatny nelze používat, proto přijďte rovnou převlečeni do tréninkového - tanečního oblečení.
5) Toalety Vám budou k dispozici, zde ale prosím dbejte na dodržení bezpečné vzdálenosti od další osoby.
6) Při taneční aktivitě dodržujte bezpečnou vzdálenost.
7) Po taneční lekci si opět prosím vydezinfikujte ruce.

Těšíme se na vás :-).

14. března 2020

Vážení přátelé,
v souvislosti s novým nařízením vlády a vyhlášením nouzového stavu v zemi jsme bohužel nuceni přerušit provoz většiny tanečních kurzů našeho tanečního studia Mango s platností od 13. 3. do odvolání. Toto opatření se týká většiny tanečních kurzů, vždy budete aktuálně informováni SMS i mailem, zda se kurz koná či ne.

Přistupujeme s maximální vážností a odpovědností k současné situaci.

Chtěli bychom Vás ujistit, že všechny zaplacené lekce kurzů, které se aktuálně konají, proběhnou v náhradních termínech.

Zahájení jarních kurzů bude upřesněno co nejdříve dle aktuální situace v zemi.

V případě změn nebo obnovení provozu studia Vás budeme neprodleně informovat.

Děkujeme všem za podporu a pochopení, které nám vyjadřujete a doufáme, že se společně brzy opět setkáme.

Přejeme všem pevné zdraví
Jan Halíř