zumba

Kondiční program a cvičení
Náhled
Náhled
Náhled

Zumba kombinuje prvky aerobiku a latinských tanců jako například merengue, salsa, chacha, samba, cumbia, reggaeton a řada dalších. Je to dynamické cvičení plné jedinečné latinskoamerické a exotické hudby, kdy choreografie střídají pomalé a rychlé rytmy na principu intervalového tréninku, vedoucí k efektivnímu spalování tuků. Zumba působí především na svalové partie jako jsou hýždě, nohy, břicho a také na srdce. Tanečníci i netanečníci vždy a bez problémů zvládnou lekci zumby, protože nemusí umět tancovat. Zumba působí podobně jako na párty, takže nově příchozí nebo ti, kteří dříve otáleli s návštěvou skupinového cvičení nebudou mít problém. Všichni se cítí dobře, protože ví, že mohou jednoduše jít na svou párty! Vášnivé rytmy latinskoamerické hudby mluví sami za sebe. Program Zumba je nejúčinnější a nejzábavnější cvičení určené pro každého.

  • Místo konání: Olomouc.
  • Lektor:  lektor
  • Délka: 10 lekcí po 1 hodině.
  • Cena: 1500,- Kč.
  • Termíny: obsazenost kurzu a detailní rozpis lekcí naleznete níže na stránce.
  • Minimální účast: 10 osob.
  • Aktuality: veškeré aktuality k tanečnímu kurzu budou zveřejňovány na facebooku a instagramu Taneční studio Mango.

Zumba vznikla náhodou, když si v roce 1999 v Kolumbii Abterto Peréz alias Beto (dnes už populární lektor po celém světě), zapomněl hudbu na svou lekci tradičního aerobiku. Vyzkoušel tedy odučit hodinu při latinskoamerické hudbě, kterou měl zrovna v autě, přidal základní kroky svých oblíbených tanců a lekce Zumby byla na světě!

Náplň kurzu

Informace o náplni, průběhu a platebních podmínek

Cena a platba

Cena kurzu je 1500,- Kč.

Pokud jste naše taneční studio navštívil(a) aspoň třikrát, máte věrnostní slevu 5 %.

Pokud jste naše taneční studio navštívili alespoň pětkrát a více, máte věrnostní slevu 10 %.

Pokud jste naše taneční studio navštívili více jak desetkrát, máte jeden taneční kurz v roce zcela zdarma.

Proto u přihlášky prosím vyplňte počet absolvovaných kurzů.

DÁRKOVÝ POUKAZ

Chcete udělat radost někomu známému? Není nic jednoduššího, než vyplnit online formulář - přihlášku, kde do poznámek napíšete jméno dotyčného a my pro Vás připravíme dárkový poukaz na jakýkoli nabízený taneční kurz, nebo jinou taneční akci námi pořádanou. Obratem vám přijdou platební informace. Poukaz vám bude zaslán e-mailem v PDF. Platnost dárkového poukazu je 2 roky.

Oblečení + obuv

Dle vašeho výběru - legíny, sportovní souprava, sukně, triko, jednoduše to, v čem se budete cítit příjemně na tanec a cvičení + pohodlné boty na tanec (bez podpatku).

Místo konání

Olomouc: Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Emanuela Pöttinga, Pöttingova 2, Olomouc . Vchod od tramvaje přes vrátnici do prvního patra.

OBSAZENOST KURZU

Aktuální stav obsazenosti tanečního kurzu naleznete přímo u rozpisu termínů lekcí.

Aktuální termíny

Přehled jednotlivých lekcí a termínů

Dárkový Poukaz

Chcete udělat radost někomu známému?

Není nic jednoduššího, než vyplnit online formulář, kde do poznámek napíšete jméno dotyčného a my pro Vás připravíme dárkový poukaz na jakýkoli nabízený taneční kurz, nebo jinou taneční akci námi pořádanou. Obratem vám přijdou platební informace. Poukaz vám můžeme zaslat e-mailem v PDF, nebo jej zaslat na vaši adresu. Platnost dárkového poukazu je 1 rok. 

Charakter Tanců

Chcete se dozvědět více o jednotlivých tancích?

Podívejte se na samostatnou stránku o charakterech tanců, na které jsme pro vás přehledně všechny tance, které učíme, popsali.